Co się dzieje z próbką mojego DNA?

Uwaga: szacowany czas przetwarzania próbki wynosi 4 tygodnie od momentu, w którym próbka dotrze do centrum dystrybucyjnego w Polsce. Rzeczywiste czasy przetwarzania próbek mogą się różnić.

Etap 1: Zarejestruj swój zestaw DNA
Przed przesłaniem próbki pamiętaj o zarejestrowaniu zestawu.

Etap 2: Próbka dotarła do laboratorium
Próbki zazwyczaj docierają do laboratorium w ciągu 1-2 tygodni. Aby śledzić postępy zestawu w laboratorium, link śledzenia powrotu jest dostępny na stronie głównej profilu. Wyślemy Ci wiadomość e-mail po otrzymaniu próbki w laboratorium i zeskanowaniu kodu kreskowego. Po otrzymaniu próbki wchodzi ona do kolejki w celu przetworzenia.

Etap 3: Wydobywanie Twojego DNA
Ten etap dotyczy czasu, jaki próbka spędza w kolejce w laboratorium, a także ekstrakcji DNA i amplifikacji DNA z próbki.

Etap 4: Genotypowanie
Na tym etapie analizujemy próbki Twojej śliny. Genotypujemy twoją próbkę na naszym najnowocześniejszym układzie mikro-macierzy.

Etap 5: ponowne sprawdzenie danych
Ponowne badanie jakości to etap, w którym dane zwracane z zestawu próbek są ponownie badane, aby upewnić się, że spełniają nasze standardy dotyczące jakości.

Etap 6: Wyniki gotowe dla Ciebie
Po zakończeniu etapu ponownego sprawdzania dane są przesyłane na Twoje konto, a raporty są udostępniane. Gdy Raport i wyniki będą gotowe otrzymasz wiadomość e-mail na adres, który podałeś przy rejestracji.