Jak dokładna jest analiza genetyczna Genoplan?

Test genetyczny Genoplan jest w całości przeprowadzany w międzynarodowych laboratoriach badawczych z siedzibą w Korei Południowej i Japonii, które są certyfikowanymi agencjami badań genetycznych. Każdy etap tego procesu, od pobierania próbek do testów genetycznych po analizę danych genetycznych, jest przeprowadzany przez certyfikowany na całym świecie sprzęt i specjalistów, a także ekspertów w dziedzinie bezpieczeństwa danych.

Wybieramy SNP dla każdej kategorii na podstawie analizy genetycznej populacji.
Genoplan wykorzystuje technologię DNA Microarray znanej na całym świecie firmy Illumina do analizy setek tysięcy SNPS specyficznych dla populacji. Cały proces analizy jest śledzony i zarządzany za pomocą LIMS (Laboratory Information Management System), aby zapewnić wysoką jakość eksperymentalną i niezawodność.

Nasza zaawansowana technologia pozwala nam sekwencjonować twoje DNA z ponad 99,9% dokładnością analityczną, która została zewnętrznie zweryfikowana. Ponadto, wdrażamy zautomatyzowane procesy analizy i obliczeń w celu dostarczenia i utrzymania najwyższych standardów.