Genoplan

Genoplan

Genoplan to Koreańska korporacja zapewniająca spersonalizowane produkty i usługi przy wykorzystaniu biotechnologii (BT) i technologi informacyjnej (IT). Genoplan to lider w kreowaniu świata, gdzie każdy człowiek może mieć dostęp do informacji genetycznych i świadomie je wykorzystywać.

Światowy Lider w spersonalizowanych analizach genetycznych.

Genoplan przedstawi Twoje genetyczne predyspozycje w zrozumiały i prosty sposób.

Algorytmy stworzone przez Genoplan pomagają wielu firmom na całym świecie planować ich spersonalizowane usługi i produkty.

Dlaczego powinniśmy badać nasze DNA?

DNA nie zmienia się przez całe nasze życie. Aby zaplanować zdrowsze, lepszej jakości życie, musimy zidentyfikować nasze genetyczne informacje wcześniej i zrozumieć tendencje i predyspozycje zapisane w naszych genach. Pozwoli to nam planować i minimalizować negatywne wpływy.

Firmy mogą jeszcze bardziej personalizować swoje usługi i produkty, co jest nowym wyznacznikiem konkurencyjności, który nigdy wcześniej nie był osiągalny i nie istniał.

 

R&D Team czyli Badania i Rozwój na Najwyższym Poziomie

Zespół Genopaln R&D tworzą eksperci i naukowcy w dziedzinie biotechnologii i informatyki. Od momentu powstania w 2014 roku, zgromadziliśmy największą wiedzę koncentrując się wyłącznie na analizach indywidualnych danych DNA. Wszystkie analizy są przeprowadzane przy wykorzystaniu najnowocześniejszych, zautomatyzowanych robotów, zapewniając najszybsze i najdokładniejsze wyniki analizy DNA.

Dwa laboratoria: w Korei i w Japonii stanowią zaplecze badawcze i zapewniają odpowiedni potencjał badawczy.

 

Profesjonaliści Big Data i IT kreują Spersonalizowany Serwis.

Naukowcy jak również profesjonaliści z zakresu IT i Big Data analizują wielkie zbiory danych genetycznych w celu odkrycia ukrytych wartości, co jest kluczową kompetencją Genoplan. Planowanie, projektowanie i rozwój oferty i usług jest realizowany przez pracowników i naukowców Genoplan.

Wyłącznym dystrybutorem produktów i usług firmy Genoplan w Polsce jest firma Brand Consulting Anna Pietraszewska, z siedzibą przy ul. Giełczyńskiej 12, 18-400 Łomża. NIP 718-163-97-77. Email: info@genplan.pl

 

Genoplan Investors